Watch Dogs Legion Ocak Ayında Steam’e Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Watch Dogs Legion için bugün erken saatlerde bir Steam sayfası açıldı ve Ubisoft’un Aleni dünya hackleme oyunu için çıkış tarihi olarak 23 Ocak olarak belirtildi.
 
Fiyatı şu anda bilinmemekle birlikte, her biri Çeşitli DLC ile Bir arada istikbal olan Standart, Gold ve Ultimate olmak üzere üç sürüm halinde yayınlanacak.
 
Watch Dogs Legion, Ekim 2020’de piyasaya sürüldü ve sonraki ay yeni nesil sürümleri yayınlandı.
Yakın bir gelecekte, çöküşün eşiğindeki Londra’yı kurtarmak için, etrafında gördüğün herkesi kullanıp, sızma ve hack hareketleri gerçekleştirerek bir çaba inşa etmek zorundasın. Direnişe beğenilen geldin. Londra’nın pek Fazla simgesinin de iç olduğu muazzam genişlikteki bir Aleni dünyayı ve eğlenceli Yan aktiflikleri keşfet.
 
Şehirdeki dilediğin kişiyi örgütle ve onun kimliğine bürünerek oyna. Gördüğün herkesin kendilerine has geçmişi, kişiliği ve marifetleri var.  Co-op modundaki yeni misyonlar için arkadaşlarınla bir ortaya gel ve örgütlediğin yoldaşlarınla çevrim içi oyna. Bu özellik oyun çıkışından sonra fiyatsız bir güncelleme olarak gelecek.
 
Steam Sayfası
https://store.steampowered.com/app/2239550/Watch_Dogs_Legion/ 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir