Octopath Traveler II için İkinci Resmi Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Square Enix ve geliştirici Acquire, Throne the Thief ve Temenos the Cleric’in yer aldığı Octopath Traveler II için ikinci resmi fragmanı yayınladı.
 
Throne ve Temenos, oyunda yer Meydan sekiz yeni kahramanından ikisidir. Fragman ayrıyeten, size evvelki oyundan daha Çok özgürlük sağlayan güncellenmiş Amel sistemini ve ayrıyeten ülke genelinde ortaya çıkan loncaları tanıtıyor.
 
Sıra tabanlı rol yapma oyunu Octopath Traveler II oyununda oyunculara daha Çok ve yeni mekanikler sunulacak. Oyunun kıssası denizle bölünmüş bir şark ve batı kıtasından oluşan bir ülke olan Solistia’da geçecek. Bu Irak diyarda, farklı bölgelerden gelen sekiz gezgin kendi emelleri için yola çıkacak. Bu karakteri siz yöneteceksiniz. Bu karakterlerin yerine geçerek seyahatiniz boyunca size Yardımcı olması için eşsiz yeteneklerini kullanacak ve kıtayı baştan sonra istediğiniz biçimde keşfedeceksiniz.
Octopath Traveler II, 24 Şubat 2023’te PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Fragman Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir