Warzone 2 Zor Zamanlar mı Yaşıyor? Oyuncu Sayısında Bir Hayli Düşüş Var

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 15, 2023 Yorum Yok

 
Activision tarafından yayınlanan serinin hit birinci Şahıs nişancı battle royale oyunu Call of Duty: Warzone 2.0’nin güç vakitler yaşadığı bildirildi. CharlieIntel tarafından ortaya çıkarılan bilgiler Warzone 2.0’nin oyuncularında bir oldukça düşüş olduğunu gösteriyor. Activision tarafından rastgele bir resmi istatistik paylaşılmamış CharlieIntel emniyetli bir kaynak olarak karşımıza çıkıyor.
 
Warzone 2 düşüşe Karşın hit olmaya devam ediyor
 
 
 
CharlieIntel tarafından bildirilene nazaran battle royale oyunu Warzone 2’nin oyuncuların Aka bir düşüş var. CharlieIntel bu kapsamda şunları belirtiyor: “Birden Çok şahıstan Warzone 2’nin oyuncu sayısında beklenenden daha yüksek oranda düşüş yaşandığı haberlerini aldık. Kasım 2022 tarihindeki çıkışından bu yana tam olarak kaç oyuncunun Warzone 2.0’den ayrıldığı belirli değil. Fakat bu durum bile onu piyasadaki en Aka oynaması fiyatsız oyunlardan biri olmaktan alıkoymadı.” 
 

 

 
Öte yandan yakın vakitte yayınlanan PlayStation blog gönderisinde Warzone 2.0, Aralık 2022’de Avrupa’da hem PlayStation 4 hem de 5’te en Fazla indirilen oynaması fiyatsız oyun oldu. Bunun yanı Dizi birebir ay içerisinde ABD’de en Fazla indirilen ikinci oyun olarak bir muvaffakiyet yakaladı.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir