Skull And Bones Bu Sefer Çıkacak mı? Yeni Çıkış Tarihi Yakında Açıklanacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 15, 2023 Yorum Yok

 
Prince of Persia, Assassin’s Creed ve daha ziyadesiyle tanınan Ubisoft, yeni Yıl mali maksatlarını geçtiğimiz günlerde güncelledi ve planlarında değişikliğe gitti. Bu kapsamda korsan temalı imal Skull & Bones’u daha evvelden olduğu üzere yine erteledi. Mart ayında yayınlanması planlanan Skull & Bones, birçok Sefer ertelemeye maruz kalan projelerden biri olarak karşımıza çıkıyor.
 
Skull And Bones’un yeni çıkış tarihi yakında açıklanacak
 
 
 
Korsan temalı oyunun geliştiricisi ve yayıncısı resmi Twitter hesabından yeni bir çıkış tarihinin “çok yakında” paylaşılacağını belirten bir gönderi paylaştı. Ubisoft’un Skull and Bones oyunu 9 Mart 2023’ten Nisan 2023 ile Mart 2024 ortasında belirtilmeyen bir tarihte çıkış yapacağı açıklandı.
 
Öte yandan 2022 yılında düşük satış performans gösteren Ubisoft, Skull and Bones’un ertelenmesinin yanı Dizi üç duyurulmayan projeyi de rafa kaldırdı. Bunun yanı Dizi grup Aralık ayının nihayet haftaları ve Ocak ayının başındaki durumun Düş kırıklığına uğrattığını belirtti.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir