Valheim, Xbox Series ve Xbox One Konsollarına Geliyor: Erken Erişim

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 18, 2023 Yorum Yok

 
Coffee Stain Publishing ve geliştirici Iron Gate Studio, Valheim’ın Xbox Series ve Xbox One sürümlerinin 14 Mart’ta Game Preview olarak (oyun ön izlemesi – erken erişim) yayınlanacağını duyurdu. Ayrıyeten oyun Xbox Game Pass hizmetinde yer alacak.
 
Valheim’ın PC sürümü (Steam ve Microsoft Store üzerinden) şu anda Erken Erişim olarak mevcut. Ayrıyeten PC Game Pass’te mevcut.
 
Valheim, 1-10 oyunculu co-op Aleni dünya hayatta kalma oyunu
 
 
 
Biz oyuncular bu oyunda meyyit Vikinglerin rolünü üstleniyoruz. Bunun yanı Dizi arafta kalmış efsanevi canavarlarla savaşıyor ve cennete girebilmek ismine Odin’e değerli olduğumuzu kanıtlamaya çalışıyoruz. Aleni dünyayı keşfedeceğimiz ve zanaat mekaniği ile birçok araç oluşturabileceğimiz bu üretimde Temel Gaye hayatta kalmak.
 
Öte yandan geçtiğimiz süreçte Iron Gate kurucu ortağı Henrik Xbox sürümleri hakkında şunları söyledi: “Valheim dünyasını mükemmel topluluğumuza sunmaktan gurur duyuyoruz. Oyunumuzu daha Çok beşere ulaştırmak için çabalıyoruz. Oyunun yakında Xbox konsollarına istikbal olmasından Fazla memnunuz.” 
 
Valheim, Xbox konsol fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir