Elden Ring için Harry Potter Modu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 18, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz Yıl FromSoftware tarafından oyunculara sunulan souls-like aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring için yeni modlar yayınlanmaya devam ediyor. Garden of Eyes isimli bir kullanıcı bu Aleni dünya rol yapma oyunu Elden Ring için Harry’nin de içerisinde bulunduğu Harry Potter isimli bir mod yayınladı. Bu mod Harry Potter dünyasını oyuna iç ediyor
 
Harry Potter hayranları için yeni bir mod 
 
 
 
Çok sayıda içeriği bünyesinde barındıran mod ile birlikte Elden Ring içerisinde büyüler yapabilecek ve uçan süpürge ile yollara koyulabileceğiz. Oyunu oynama biçimimizi baştan aşağı değiştirmeyi hedefleyen Harry Potter mod oyunculara eğlenceli ve farklı bir tecrübe vadediyor. 
 
Bu mod ile birlikte Elden Ring’e 3D bir modelleme ile Harry Potter eklendi. ek olarak bu mod Expecto İşverenim ve Avada Kedavra üzere büyüler de iç olmak üzere Fazla sayıda büyü kullanımına İmkan tanıyor. Fakat bu modun en Aka özelliği Aleni dünyada uçan süpürge ile ilerlemek. Oyuncular Elden Ring’in Aleni dünyasını bu uçan süpürgeler ile keşfedebilecek.
 
Mod yalnızca Patreon destekçilerine özel
 
Garden of Eyes isimli kullanıcı tarafından yayınlanan bu moda şu anda ne yazık ki yalnızca Patreon destekçileri erişebiliyor. 
 
Elden Ring – Harry Potter Modu oynanış görüntüleri
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir