Ubisoft, ücretsiz nişancı oyunu XDefiant için yeni fragmanlar yayınladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft’un Los Angeles stüdyosu, oynaması fiyatsız birinci Şahıs arena tabanlı nişancı aksiyon oyunu XDefiant için yeni fragmanlar yayınladı. Bu fragmanlar oyun hakkında birçok ayrıntısı bizlere sunuyor.
 
Öte yandan daha Evvel duyurulduğu üzere kapalı beta testi bugünden itibaren 24 Nisan TSİ 09:00’a kadar devam ediyor. Kayıtlar XDefiant resmi web sitesinde mevcut. 
 
Oynaması fiyatsız yüksek tempolu nişancı deneyimi
 
 
 
XDefiant, yüksek tempolu çatışmalara girebileceğimiz ve rekabet edebileceğimiz oynaması fiyatsız birinci Şahıs çevrimiçi bir nişancı oyunu olarak karşımıza çıkmayı hedefliyor. Oyun çapraz oyun takviyesi ile yayınlanacak ve öbür platformlardaki arkadaşlarınızla birlikte oyunu oynayabileceksiniz. 
 
Oyun içerisinde geniş silah çeşitliliği yer alacak ve bu silahlara birçok eklenti takabileceğiz. Oyunda istediğimiz silahı seçebilecek ve bu silahı özelleştirebileceğiz. Oyunun ilerleyen süreçlerinde yeni seçeneklerin kilidini de açabileceğiz.
 
XDefiant’ın PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Luna için piyasaya sürülmesi planlanıyor. 
 
Yayınlanan fragmanlar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir