Horizon Forbidden West DLC’si Burning Shores için çıkış fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Guerrilla Games, 19 Nisan’da PlayStation 5 için 19.99 dolardan çıkış yapacak olan Horizon Forbidden West genişletmesi “Burning Shores”un çıkış fragmanını yayınladı. ek paketin Türkiye fiyatı ise 199,00 TL.
 
Genişletme paketi oyuna yeni içerikler getiriyor
 
 
 
Burning Shores paketiyle birlikte oyun içeriği daha da genişliyor ve oyunculara daha Çok içerik sunuluyor. Horizon Forbidden West’in bir sonraki kısmında Aloy, tehlikeli bir bölgeye atılıyor ve buraları keşfetmeye koyuluyor. Bu yabanî tabiat içerisinde gizlenmiş yeni tehditleri bulmaya çalışıyor ve bunları alt etmek için Aka bir maceraya atılıyor.
 
“The Burning Shores” ek paketi Horizon Forbidden West oyununa bir yandan dikkat alımlı diğer yandan ise tehlikeli yeni bir bölgeyi oyunculara sunuyor. Bu bölgeyle birlikte yeni öyküler, karakterler ve tecrübeler anne oyuna iç oluyor. Bu genişleme ile oyuncular daha Çok içeriğe erişebiliyor.
 
Horizon Forbidden West şu anda PlayStation 4 ve PlayStation 5 için mevcut. 
 
Horizon Forbidden West ek paketi Burning Shores çıkış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir