Ubisoft, Skull and Bones’un Resmi Çıkış Tarihini Açıkladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 30, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Singapore, Skull and Bones’un 8 Kasım’da üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden, PC (Stadia ve Luna’da dahil) için çıkış yapacağını duyurdu. Skull and Bones birinci olarBeyaz E3 2017’de tanıtılmıştı.
 
Oyunun standarka PC sürümü şu anda 399 TL’den Epic Games Store üzerinden satılıyor. Premium sürümü ise 599 TL’den satışta. Premium Sürüm, Kanlı Kemiklerin ŞiKocamLahza Koleksiyonu, iki misyon, dijital oyun müziği ve daha fazlasını içeriyor.
 
Oyunun açıklaması şu biçimde:
 
Korsanlığın Altın Çağındayız. Bu çağın en kuvvetli silahları haydut kaptanların elinde: Savaş gemileri. Skull & Bones’ta sonradLahza görme, aç gözlü bir kaptLahza olarBeyaz hükümdarın hizmetine girmeyi reddetmişsin. Kaybedecek hiçbir şeyin yok. Karayiplerden, müthAmel zenginliklerle dolu egzotik ve el değmemAmel sulara, Hint Okyanusuna gelmişsin. 
 
Fakat bu sakin ve Varlıklı sular tıpkı vakitte bu zenginlikDeri Pay almBeyaz isteyen sömürge imparatorluklarının, kuvvetli ticaret kümelerinin ve acımasız korsanların birbirleriyle amansız bir gayrete giriştikleri sular. 
 
Bu suların haBazen olmBeyaz için girişeceğin gayrette, Türlü gemiler edinip kişiselleştirErİlave bir filo oluşturacaksın, Varlıklı ticaret gemilerine saldıracaksın, rakip korsanlalara, unutulmaz karakterlere yahut diğer oyunculMesafe saldırıp onları alt edeceksin.
 
Epic Games sayfası
 
https://store.epicgames.com/tr/p/skull-and-bones
 
Sinematik fragman
 
 
 
Oynanışa genel nazar fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir