Steelrising için Titans İsimli Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 30, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Spiders, aksiyon rol yapma oyunu Steelrising için Titans isimli yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.
 
Titans isimli yeni oynanış fragmanı, oyunun birtakım yerlerini – bölgelerini, karakterin yürüyüş animasyonunu, kanca ile bir yerden bir yere atlamasını, yıkım fiziklerini, karakterin birtakım düşmanlarla aksiyona girmesini ve daha fazlasını gösteriyor. 
 
Steelrising’te oyuncular Fransa Kraliçesi Marie-Antoinette’yi korumakla misyonlu olLahza Aegis isminde bayan formunda bir robotun rolünü üstlenecek. Marie-Antoinette ve Aegis; Fransa hükümdarı XVI. Louis’in Fransız İhtilali’ni bastırmBeyaz için Paris sokaklarına saldığı robotlardLahza oluşLahza ordusunun katliamlarını sonlandırmaya çalışacak. 
 
Devrim sırasında Paris yanıyor ve ortalık yıkılıyor. Clockwork King’in hizmetinde bir mühendis olLahza Vaucannihayet tarafındLahza ortaya senin üzere bir şaheser çıkıyor.:Aegis. Aegis’i oyun stilinize nazaran uyarlamBeyaz için mekanik becerilerinizden en güzel biçimde yararlanabilirsin.
 
Steelrising, 8 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1283400/Steelrising/
 
Oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir