Transformers: Reactivate, Konsollar ve PC için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Splash Damage, 2023 yılında kapalı beta sürümüne sahip olacak yeni 1-4 oyunculu aksiyon oyunu Transformers: Reactiv’i duyurdu. ek olarak yayıncı, sinematik bir fragman yayınladı.
 
Transformers: ReActive, Dünya’nın çoktan yok olduğu ve Autobotların nihayet umudumuz olduğu, “Autobotların şimdiye kadar karşılaştığı en Aka tehdit” olan The Legion isimli yeni bir düşmanla savaştığı bir gelecekte geçiyor. 
 
Splash Damage CEO’su Richard Jolly, “ 80’lerde G1 TRANSFORMERS ile büyümek, kalbimde her Vakit Özel bir yere sahip olacak. Böylesine sevilen bir seri ile çalışmak hem bir Haysiyet hem de bir ayrıcalık. Hayranların konsollarda ve bilgisayarda yeni bir Transformers oyunu için uzun müddettir beklediklerini biliyoruz ve onlara hak ettikleri tecrübesi yaşatacağız.” dedi.
 
Splash Damage, oyunu geliştirip yayınlayacak ve yakın vakitte satın aldıkları bir stüdyo olan Bulkhead’den yardım alacak.
 
Fragman Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir