Hades’in Devam Oyunu Hades II Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Supergiant Games, The Game Awards 2022’de Hades’in büyüleyici bir devam oyununu piyasaya süreceğini duyurdu. 
 
Hem sanatsal hem de oynanış açısından Hades 2, karakter/tanrı takımıyla evvelki oyununa benziyor. Hades II; yepisyeni, karanlık ve büyülü yetenekler ve her oynadığında sana yeni ve farklı bir tecrübe sağlayan, Ebedi sefer tekrar oynanabilir aksiyon dolu bir macera ile Özgün tanrısal rogue-like zindan tarama oyununun en güzel istikametlerini geliştiriyor.
 
Kadim sihri barındıran efsanevi silahlarla donanmış oyuncular, efsanevi oyuncu takımıyla oynarken, zafer yahut hezimetten Müstakil olarak öngörülemeyen formlarda ortaya çıkan destansı bir öyküde Titan of Time’ın güçlerini yenmelidir.  
 
 
 
Ayrıca Hades 2 fragmanı, meyyit bitkilerle süslü mehtaplı bir gecede geçen yeni yerler gösteriyor. Belirli büyüler sırasında ortaya çıkan pentagramları ve Chronos’u öldürme vazifenizde size Yardımcı olacak nimetler veren diyardaki Çeşitli ilahlarla etkileşimleri görebilirsiniz.
 
Hades 2 için bir çıkış tarihi açıklanmadı, fakat PC’de erken erişime çıktığında bildirim almak için Steam ve Epic Games Store’da İstek listesine alabilirsiniz. 
 
Fragman Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir