The Witcher 3: Wild Hunt – Yeni Nesil Güncelleme Fragmanı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
CD Projekt RED, 14 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC için yayınlanacak olan The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition’ın yeni jenerasyon güncellemesinin birinci fragmanını yayınladı. Yeni nesil güncelleme var oyun sahiplerine fiyatsız olarak sunulacak.
 
Yeni jenerasyon güncelleme bizlere neler sunacak? 
 
 
 
Yeni nesil güncelleme içerisinde 4K dokular – modeller, ışın izleme, geliştirilmiş oyun sistemleri, 60 FPS modu, daha süratli yükleme mühletleri, bulut kayıt özelliği, fotoğraf modu ve tanınan Netflix serisine dayanan yeni içerikler yer alacak. 
 
Yeni jenerasyon sürüm Temel oyunun haricinde bütün genişletme paketlerini (Hearts of Stone ve Blood and Wine) ve ekstra içerikleri bünyesinde barındıracak. The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ın yeni nesil sürümü PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’de dijital olarak satın alınabilecek. Oyunun fizikî sürümlerinin de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Fizikî sürüm tarihi daha sonra duyurulacak.
 
The Witcher 3: Wild Hunt şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için mevcut. 
 
Yeni nesil güncelleme fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir