Pokémon Scarlet ve Violet Üç Günde 10 Milyon Adet sattı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 08, 2023 Yorum Yok

 
The Pokémon Company ve geliştirici Game Freak tarafından oyunculara 18 Kasım’da sunulan Aleni dünya rol yapma oyunu Pokémon Scarlet ve Pokémon Violet, üç günde 10 milyon adet sattı. Bu, Nintendo cephesinde birinci üç gün içinde satılan en yüksek satış sayısı. Satış sayısı içerisinde hem fizikî hem de dijital satışlar yer alıyor.
 
Pokémon Scarlet ve Violet oyunculara geniş özgürlük sunuyor
 
 
 
Çeşitli kasabaları ve yırtıcı doğayı keşfedebileceğiniz bu oyunlar ile Pokemon tecrübesini üst seviyede yaşamanız hedefleniyor. Oyunda bulunan Pokemonları gökyüzünde, denizlerde, ormanlarda, sokaklarda elhasıl her yerde görmeniz mümkün.
Bu yeni macerada iki farklı profesör bulunuyor. Hangisiyle tanışacağınız, oyunun hangi sürümünü oynamayı seçtiğinize bağlı. Yeni arkadaşınız Nemona ile Birlikte bu yeni profesörler hakkında daha Çok bilgi edineceksiniz.
 
Pokémon Scarlet and Pokémon Violet, Pokémon serisindeki birinci Aleni dünya rol yapma tecrübesi oyunları karşımıza çıkıyor. Serinin ayırt edici özellikleri ortasında yeni Pokémon’larla tanışma, grup kurmai savaşlara atılma, eğitim alma ve takas etme sistemleri yer alıyor.  
 
Pokemon Scarlet ve Pokemon Violet, 18 Kasım’da Switch için piyasaya sürüldü. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir