The Super Mario Bros. filmi için son fragman yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Nintendo ve Illumination Entertainment Amel birliği kapsamında hazırlanan The Üstün Mario Bros.filmi için final yani nihayet fragman yayınlandı. Aaron Horvath ve Michael Jelenic (Teen Titans Go!, Teen Titans Go! To the Movies’de ortak çalışanlar) tarafından yönetilen üretimin senaryosu Matthew Fogel’a ilişkin. Fogel daha Evvel The LEGO Movie 2: The Second Part, Illuminations’s Minions: The Rise of Gru’nun senaryosunda yer aldı.
 
Super Mario Bros. sineması Nisan ayında vizyona giriyor
 
 
 
Super Mario Bros. sineması 7 Nisan’da şimal Amerika’da, 28 Nisan’da ise Japonya’da sinemalarda gösterime açılacak. Sinemada Mario rolünde Chris Pratt, Prenses Şeftali rolünde Anya Taylor-Joy, Luigi rolünde Charlie Day, Bowser rolünde Jack Black, Toad rolünde Keegan-Michael Key, Donkey Kong rolünde Seth Rogen, Cranky Kong rolünde Fred Armisen, Kamek rolünde Kevin Michael Richardson ve Spike rolünde Sebastian Maniscalco yer alacak.
 
Animasyon sineması olarak karşımıza çıkacak olan The Harika Mario Bros., bizleri yeni bir maceraya götürecek. Sinema için yayınlanan nihayet fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
The Üstün Mario Bros. final fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir