Street Fighter 6’nın yorumcu kadrosuna Hikaru Takahashi eklendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından biz oyun severlere sunulacak olan dövüş aksiyon serisinin yeni oyunu Street Fighter 6’ya Japon oyuncu Hikaru Takahashi, gerçek vakitli yorumcu olarak katılıyor. Takahashi, takıma eklenen nihayet yorumcu olarak karşımıza çıkıyor ve daha Evvel Jeremy “Vicious” Lopez, Ryutaro “Aru” Noda, Kosuke Hiraiwa, Steve “TastySteve” Scott, Thea Trinidad, H.E. Demon Kakka ve James “jchensor” Chen isimleri oyuna iç olmuştu.
 
Gerçek vakitli yorum sistemi oyuna turnuva havası katıyor
 
 
 
Street Fighter 6’da bildiğiniz üzere gerçek vakitli yorum sistemi bulunuyor. Bu sistem içerisinde Türlü maçlara atılabiliyor ve arka planda yaptığımız ataklara – hareketlere yorum yapan bir takım bulunuyor, (tıpkı futbol anlatımı – yorumcuları gibi). Bu takıma Devre periyot yenileri ekleniyor ve artık ise Hikaru Takahashi iç oluyor. Takahashi’nin nihayet yorumcu olarak karşımıza çıktığı bildiriliyor.
 
Street Fighter 6 için Capcom, yorumcuların oyunculara tezahürat yapacağı ve maç ilerledikçe heyecanı daha da artıracağı Rally Support isimli bir sistemi de duyurdu. Bu sistem oyunun gidişatına nazaran yorumcuların heyecan seviyesini arttırıp azaltacak. 
 
Street Fighter 6, 2 Haziran’da PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Street Fighter 6 – Hikaru Takahashi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir