The Lord of the Rings: Gollum’un Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Daedalic Entertainment, zımnilik temalı aksiyon macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum’un oynanış fragmanını yayınladı.
 
Yeni oynanış fragmanı Gollum’un Çeşitli konuşmalarını, yürüyüş ve koşma animasyonunu, birFazla bölgeyi, atmosferi, oyunda yer alacBeyaz düşmanlardLahza kimilerini ve daha fazlasını gösteriyor.
 
The Lord of the Rings: Gollum, J.R.R. Tolkien’in efsanevi Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden uyarlandı. Tolkien, Yüzük Kardeşliği’nin birinci kısımlarında Gollum’un kaOtlak gerisindeki yaşadıklarını anlatıyor. 
 
Değerli yüzüğünü Bilbo Baggins’e kaptırdıktLahza sonra Gollum, Dumanlı Dağlar’dLahza ayrılmaya karar verir. Gollum, bu karardLahza sonra Barad-dTümör zindanlarındLahza OrmLahza Elf’lerinin diyarına hakikat tehlikeli bir seyahate çıkar. 
 
The Lord of the Rings: Gollum, 1 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 2022’de ise Switch konsolları için piyasaya sürülecek. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1265780/The_Lord_of_the_Rings_Gollum/
 
Oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir