Ruhsal Kaygı Oyunu isim Infinitum’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Hekate, birinci Şahıs hayatta kalma kaygı oyunu isim Infinitum’ın 20 NisLahza 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. 
 
isim Infinitum, atmosfere ve öyküye odaklanLahza birinci Şahıs hayatta kalma dehşet oyunu olarBeyaz karşımıza çıkacak. Oyundaki Aka Savaş’ı bir AlmLahza askerinin nazar açısındLahza deneyimleyeceksiniz. Bu gerçek üstü savaşın kabusunda, hayatınız ve akıl sıhhatinizi kaybetme riskine gireceksiniz. Savaşın dehşetinden kaçmaya çalışacBeyaz ve olayları derinlemesine yaşayacaksınız.
 
KabUs ile gerçek ortasındaki ve gerçek ile yalLahza ortasındaki hudutlar, kıyametler koptuğu için paramparça halde. Aka Savaş’ın dehşetiyle dolu bir AlmLahza askerini oynayın. Fecî yaratıklMesafe karşı çıkın, ölümcül tuzakları aşın ve gizemleri çözmeye çalışın. Ruhunuzu kurtarmBeyaz ve gerçeklerin perdesini aralamBeyaz için her şeyin üstesinden gelin.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1234430/Ad_Infinitum/
 
Oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir