The Last of Us Part I’in birinci şahıs modu ilgi çekici görünüyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Nughty Dog tarafından oyunculara sunulan Biricik oyunculu hikaye odaklı aksiyon macera oyunu The Last of Us Part I için yeni fan üretimi modlar geliştirilmeye devam ediliyor. Bu kapsamda YouTube’da içerik üreticisi ‘Voyagers Revenge’ oyunun birinci Şahıs kamera nazar açısını gösteren yeni bir görüntü yayınladı. Bu mod oyunun PC sürümü için şu anda geliştirilme kademesinde.
 
Birinci Şahıs modu çok uygun görünüyor
 
 
 
The Last of Us Part I birinci Şahıs modunda çok İlgi cazibeli görünüyor. Daha Fazla Dead Island ve Dying Light havası veren bu mod tıpkı vakitte kimi ortamlarda Far Cry esintileri taşıyor. Birinci Şahıs kamera nazar açısıyla birlikte oyun tecrübesi nitekim de değişebiliyor.
 
Belirtilene nazaran şu anda geliştirilme etabında olan birinci Şahıs modu için rastgele bir Sıkıntı yok ve çok meselesiz bir halde geliştirilmeye devam ediliyor. Bu mod hem oynanış hem de Ara sahne kısımlarında birinci Şahıs bir imgeyi bizlere aktarmayı hedefliyor.
 
Modun ne Vakit yayınlanacağına dair rastgele bir bilgi şu anda yok. Pekala siz bu modla birlikte oyunu tekrardan oynar mısınız?
 
The Last of Us Part I birinci Şahıs modu oynanış görüntüleri
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir