The Last of Us Part I PC için çıkış yaptı: Steam incelemeleri olumsuz

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 29, 2023 Yorum Yok

 
Naughty Dog tarafından geliştirilen ve PlayStation PC tarafından yayınlanan hikaye odaklı aksiyon macera oyunu The Last of Us Part I, PC platformuna çıkışını gerçekleştirdi. Steam ve Epic Games Store üzerinden çıkışını yapan The Last of Us’ın birinci incelemeleri “çoğunlukla olumsuz”.
 
Oyunun optimize meselelerine sahip olduğu belirtiliyor
 
 
 
Daha Evvel Playstation konsolları için çıkış yapan The Last of Us, artık PC kullanıcıları mevcut. Oyunun birinci incelemeleri ise Steam üzerinde epeyce olumsuz. Oyuncular oyunun PC portunun Üzücü olduğunu ve optimizasyon meselelerine sahip olduğunu belirtiyor. Bu bahisten muzdarip olan oyuncular oyunu oynayamadıklarını söylüyor.
 
Oyunun PC fiyatı 599,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra Dijital Deluxe Sürümü almak isterseniz 699,00 TL ödemek durumundasınız. Öte yandan oyunu iade eden Fazla oyuncu olduğu bildiriliyor. Bu meselelerin ilerleyen süreçte istikbal olan bir yama ile düzeltileceği iddia ediliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir