The Last of Us Multiplayer PS4 konsollarına gelebilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Naught Dog tarafından geliştirilen The Last of Us’ın Müstakil multiplayer tabanlı oyunu şu anda geliştirilme kademesinde ve birtakım kaynaklara nazaran oyunun PS4 konsoluna çıkma ihtimali bulunuyor. 2022 Summer Game Fest etkinliğinde Eş reis Neil Druckmann, projenin nihayet iki yıldır geliştirilmekte olduğunu açıkladı ve 2023 yılı içerisinde oyun hakkında Fazla daha fazlasını görebileceğimizi belirtti.
 
Oyunun PS4 konsoluna geleceği ortaya çıktı
 
 
 
Henüz hangi platformlara çıkış yapacağı açıklanmasa da Naught Dog’un resmi web sitesindeki yeni bir Amel ilanı oyunun PS4 (PS5 konsoluna geleceği esasen biliniyordu) konsoluna gelebileceğini gösteriyor. İş ilanı içerisinde “PS4 ve PS5 sistemleri hakkında çalışma bilgisi” ibaresi yer alıyor ve buradan da oyunun bu iki konsola geleceğini varsayabiliyoruz.
 
Naught Dog şu anda The Last of Us’ın Müstakil Fazla oyunculu projesine odaklanmış durumda. Bu Müstakil projenin arka planda bir hikaye modunun olacağı ve cihanı genişleteceği belirtiliyor. Geniş çaplı bir multiplayer üretim bizleri bekliyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir