Square Enix, Forspoken’ın satışlarından memnun değil

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Bu yılın Ocak ayında Square Enix tarafından yayınlanan parkur temelli Aleni dünya aksiyon macera oyunu Forspoken’ın satışlarının pek verimli olmadığı bildirildi. Luminous Productions tarafından geliştirilen imal, oyuncu topluluklarını da ikiye bölmüş durumda. Bir kısım oyuncu parkur sisteminin eğlenceli olduğunu ve bunun kâfi olduğunu belirtirken öteki oyuncu kümeleri ise bunun da oyunu kurtarmadığını belirtti.
 
Forspoken’ın satışlarından takımlar şad değil
 
 
 
Parkur ve dövüş mekaniklerinin ön planda olduğu lakin oyunculara istediğini veremeyen üretim şu anda Steam’de karışık incelemelere sahip bir formda karşımıza çıkıyor. Şiddetli bir çıkış yapan Forspoken’ın satışları şu anda istenildiği üzere gitmiyor. 
 
Öte yandan Square Enix lideri Yosuke Matsuda bu mevzuyu genişletmek ismine Çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Parkur ve dövüş mekanikleri de iç olmak üzere genel olarak aksiyon sistemi hakkında Olumlu Geri bildirimler aldık. Bu Olumlu Geri dönüşleri bir sonraki projelerimizde değerlendireceğiz. 
 
Bununla birlikte satışlarımız epeyce cansız. Şubat ve Mart ayında çıkış yapacak oyunların satış performansları Değerli olsa da 2023/3 mali yılı yararlarımız için aşağı taraflı bir ön görüyoruz.”
 
Peki siz Forspoken oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir