The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me için Yeni Ira Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 05, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Supermassive Games, The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me için Charlie Lonnit, Kate Wilder, Mark Nestor, Jamie Tiergan ve Erin Keeman karakterlerini tanıtan yeni bir fragman yayınladı.
 
Fragman açıklaması ise şöyle: “Lonnit Entertainment’ın, konuksever bir mesken sahibinden daha azına sahip ölümcül bir kedi ve fare oyununa yakalanmış beş grup üyesiyle tanışın! Yanlış seçim yaparsanız, her biri için Fazla karanlık bir geleceğe sahip olabilir! Unutma, onların yazgısı senin elinde.”
 
The Dark Pictures Anthology serisinin yeni oyunu The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me ismine sahip olacak. The Devil in Me, serinin dördüncü oyunu olarak piyasaya sürülecek ve dönem finali niteliğinde olacak.
 
The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam üzerinden 18 Kasım’da çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir