Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, 15 Kasım’da PS5’e Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 05, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Dotemu ve geliştirici Tribute Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in PlayStation 5 sürümünü 15 Kasım’da dijital olarak yayınlayacaklarını duyurdu.
 
PlayStation 4 sürümünden fiyatsız bir yükseltme var olmayacak , lakin Tribute Games: ”bu sürüm [PlayStation 4 sürümü] ile birebir ve rastgele bir ek özellik yahut içerik içermiyor.” yazısını paylaştı.
 
Kuzey Amerika’da Limited Run Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge for PlayStation 5’i standart sürüm, Classic Edition, Radical Edition ve Fan Bundle iç olmak üzere Türlü sürümlerde satacak. Ön siparişler şu anda var ve 27 Kasım’da nihayet bulacak.
 
Avrupa’da Merge Games, 25 Kasım’da satışa sunulacak olan oyun için fizikî bir standart sürüm ve kısa bir müddet sonra satışa sunulacak olan Signature Edition Games aracılığıyla Özel bir sürüm yayınlayacak.
 
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge birinci olarak 16 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam üzerinden piyasaya sürüldü.
 
Streets of Rage 4 ve Mercenary Kings’in ardındaki gruplardan gelen bu yeni side-scrolling beat ’em up oyunu piksel sanatı grafikler, yesyeni mekaniklerle Birlikte düzgünleştirilmiş eski stil oynanış, yeni hikaye modu, dört oyunculu multiplayer ve daha fazlasını sunacak.
Oyundaki her bir karakter, araç, silah, eşya ve arka planda direkt olarak 1987’de yayınlanmaya başlanan çizgi diziden esinlenilmiş. 
 
Oyunun Steam Sayfası:
https://store.steampowered.com/app/1361510/Teenage_Mutant_Ninja_Turtles_Shredders_Revenge/ 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir