The Callisto Protocol için Devasa Güncelleme Yayınlandı: 11 GB

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 23, 2023 Yorum Yok

 
Striking Distance Studios tarafından yakın vakitte oyunculara sunulan dehşet temalı hayatta kalma aksiyon nişancı oyunu The Callisto Protocol için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme PC’de 11 GB boyutunda olup Yeni Oyun+ Modunu ve daha fazlasını oyuna iç ediyor.
 
Yeni güncelleme oyuna Türlü iyileştirmeleri getiriyor
 
 
 
The Callisto Protocol için nihayet yayınlanan 11 GB’lık yama Türlü oyun modlarını ve iyileştirmeleri getiriyor. nihayet yama Ray Tracing efektleri devir dışıyken oyuna performans konusunda güzelleştirme sağlıyor. Bunun yanı Dizi oyunu daha Evvel tamamlayan kullanıcılar yeni güncelleme ile Yeni Oyun+’a erişebilecek. Tüm silahlar ve yükseltmeler Yeni Oyun Plus moduna taşınacak.
 
Oyunda daha evvelden var olan engellerin üzerinden atlarken hasar alma sorunu bu güncelleme ile ortadan kaldırıldı. ek olarak makul yerlerde kamera açılarının bozulmasına neden olan ve Jacob’ın yere düşmesine Sebep olan problemler düzeltildi. Bunun yanı sıra alt yazma ve ses kayma sıkıntıları ortadan kaldırıldı. nihayet olarak birkaç yerde meydana gelen çökme kusuru düzeltildi.
 
The Callisto Protocol, yeni bir öyküyü bizlere aktarıyor ve üst seviye kaygı ögelerini bünyesinde barındırıyor. Biricik oyunculu bir yapıya sahip olan olan bu imal Temel olarak hayatta kalma dehşet tecrübesini bizlere yaşatmaya çalışıyor.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir