The 13th Month PC için 2 Aralık’ta Çıkıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Kodansha ve geliştirici Kobayashimaru, karanlık fantezi görsel romanı The 13th Month’un 2 Aralık’ta Steam üzerinden PC için çıkacağını duyurdu. İngilizce ve Japonca lisan seçeneklerini destekleyecek. iOS ve Android sürümleri için bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Görsel romanın daha Evvel 6 Ağustos’ta piyasaya sürülmesi planlanmıştı, lakin daha Çok kalite güzelleştirmesi nedeniyle ertelendi.
 
Oyun açıklaması ise şu halde:
 
Dünyanın bahtı, Ebedi bir uykuya dalmış bir prensese bağlı… meşhur peri masalı “Uyuyan Güzel”, Görsel Roman olarak büsbütün yine tasarlandı ve yine tasarlandı… Yaratıcılar, şeytani bir Düş gücü ve özgünlükle, sizi fantastik ve aldatıcı bir maceraya sürükleyecek. 
 
Prenses Çok hoştu. Hoşluk, zarafet, nezaket, müsamaha ve dürüstlük üzere bu dünyanın bütün düzgün nitelikleri ona verildi. Yakında prensesin 16. doğum günü olacaktı. Doğum gününde genç bir kız kaleyi ziyaret etti. O bir cadıydı.
 
Oyunun Steam Sayfası
https://store.steampowered.com/app/1798750/The_13th_month/ 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir