Tepkilerin ardından Suicide Squad: Kill the Justice League 2024’e ertelendi!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Rocksteady Studios tarafından oyunculara sunulacak olan harika kahraman temalı aksiyon nişancı oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, evvelce planlanan 26 Mayıs çıkış tarihinden 2 Şubat 2024’e ertelendi. Oyun bu tarihten itibaren PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için var olacak.
 
Çıkmadan yansıların odağında kalan yapım
 
 
 
Geçtiğimiz süreçte Suicide Squad: Kill the Justice League için Çeşitli oynanış görüntüleri yayınlandı ve bu imgeler bir epey reaksiyon çekti. Oyuncular bu yansıları oyunun servis oyunu temelli olmasına, sağa sola uçup kaçıp ateş etmeye ve daha fazlası için gösterdi. Bu reaksiyonların akabinde oyun belirtilmeyen bir tarihe ertelendi. Artık ise bu tarih aşikâr oldu.
 
Geliştirici ekip Rocksteady Studios bu erteleme hakkında şunları belirtti:
 
“Suicide Squad: Kill the Justice League artık 2 Şubat 2024 tarihinde çıkış yapacak. Oyunun sizlere en üst seviye bir tecrübe vermesi için çalışıyoruz. Bu yüzden daha ileri bir tarihe almaya karar verdik. Devam eden dayanağınız, sabrınız ve anlayışınız için  topluluğumuza teşekkür ederiz. Önümüzdeki aylarda daha Çok ayrıntısı sizlerle paylaşacağız.”
 
Peki siz bu erteleme ve oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir