Redfall için Remi De La Rosa karakter tanıtım fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin tarafından biz oyunculara sunulacak olan Aleni dünya co-op (iş birliği) birinci Şahıs nişancı oyunu Redfall için yeni bir Ira tanıtım fragmanı yayınlandı. Remi De La Rosa isimli karakteri tanıtan bu fragmanda karaktere mahsus ayrıntılar yer alıyor.
 
Fragmanla birlikte Ira detaylandırılıyor
 
 
 
Yayınlanan fragmana göre Remi De La Rosa ayrıntılandırılıyor. Fragman açıklamasında ise Ira hakkında şu sözler yer alıyor: “Remi De La Rosa hep ön plana çıkan, geleceği parlak olan bir Cenk mühendisi. Bir robot yardımıyla Aka çarpışmadan sağ kurtulanlara yardım etmeye kararlı bir kişilik.”
 
Bu fragmanla birlikte toplamda üç farklı tanıtım fragmanı yayınlandı. Daha Evvel ise Jacob Boyer ve Layla Ellison karakterleri tanıtıldı.
 
Takım tabanlı nişancı aksiyon oyunu Redfall, 2 Mayıs’ta Microsoft Store üzerinden Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun Steam ve Epic Games fiyatı 699,00 TL, Microsoft Store (Xbox Series X|S) fiyatı ise 1150 TL.
 
Redfall – Remi De La Rosa Ira tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir