Telltale Serisi The Expanse için geliştirici yorumlu oynanış videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 21, 2023 Yorum Yok

 
Life is Strange: True Colors’ın ardındaki stüdyo Deck Nine tarafından Telltale Amel birliği kapsamında geliştirilen hikaye ve seçim odaklı ilim kurgu temalı macera oyunu The Expanse: A Telltale Series için yorumlu oynanış görüntüsü yayınlandı. Telltale’de hikaye kısmından Mesul reis Yardımcısı Zak Garriss ve Deck Nine oyun direktörü Stephan Frost’un yer aldığı bu görüntüde oyunun birçok özelliği ve ayrıntısı bizlere sunuluyor.
 
Klasik Telltale imzalı bir üretim olacak
 
 
 
2018 yılı içerisinde iflasını duyuran Telltale grubu, 2019 yılı içerisinde LCG Entertainment firması tarafından satın alındı ve Telltale grubu Çeşitli yatırımları bünyesine kattı. Şiddetli bir sürecin akabinde tekrarda gün yüzüne çıkmayı başarmaya çalışan grup şu anda The Expanse oyununa odaklanmış durumda.
 
Bu Yıl içerisinde çıkması planlanan oyunun yeni oynanış görüntüsünde oyundan kimi Aralık kesitler, Çeşitli araştırma anları, yer yer karşımıza çıkacak aksiyon sahneleri ve daha fazlası yer alıyor. Bu oynanış görüntüleri Zak Garriss ve Stephan Frost tarafından yorumlanıyor ve ayrıntılandırılıyor. 
 
The Expanse: A Telltale Series yorumlu oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir