Mighty DOOM 21 Mart 2023’te çıkıyor: Ön kayıtlar başladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 22, 2023 Yorum Yok

 
Alpha Dog Studios’un geliştirdiği, şirin olduğu kadar yabanî olan, Biricik elle oynanabilen ve yeni Küçük Slayer’ın bulunduğu üstten görünüşlü aksiyon nişancı oyunu Mighty DOOM,21 Mart 2023’te çıkıyor. Çabucak artık ön kayıt yapabileceğiniz Mighty DOOM, oyuncuların tatlı lakin bir o kadar dehşetli iblis ordularıyla ve zorlayıcı boss’larla dolu ikonik kısımlarda ateş ederek ilerledikleri fiyatsız bir oyun.
 
Şu ilişkiyi kullanarak ön kayıt yapabilirsiniz:https://beth.games/3XIKFoi
 
Oyunu 21 Mart 2023’teki çıkışından 20 Nisan 2023’e kadar oynayan herkese aşağıdaki fiyatsız eşyaları ve Özel silah görünümlerini içeren Küçük Slayer Paketi verilecek:
– Baron of Hell Heavy Cannon Silah Görünümü
– Cacodemon Rocket Launcher Silah Görünümü
– 3 Ekipman Anahtarı
– 1 Silah Anahtarı
– 80 Crystal
 
 
 
Karşınızda Küçük Slayer: Oyuncular, herkesin bildiği DOOM Slayer’ın ondan esinlenerek hazırlanan, uzunluğuna nazaran ziyadesiyle kuvvetli minyatürü olan Küçük Slayer’ı yönetecek. Ne olduğu bilinmeyen bir güç dalgası, Gibbo oyuncak fabrikasına çarpınca Küçük Slayer canlandı ve alternatif bir boyuta sürüklendi. Pekala vazifesi ne mi? Ondan çaldıkları evcil tavşanı Daisy’yle kendisi ortasında duran her iblisi öldürmek!
Ateş Ederek İlerlemeli Yalın Aksiyon: Küçük Slayer’ın gücünü açığa çıkarın ve bu sevecen lakin bir o kadar da yırtıcı olan üstten görünüşlü aksiyon dolu nişancıda binlerce iblisi katledin. Oyuncular, dalga dalga gelen iblis ordularını reflekslerini kullanıp vurarak ve onlardan kaçarak alt ederken kullanması birbirinden eğlenceli efsanevi silahlardan, gelişmiş teçhizatlardan ve kuvvetli yeteneklerden yararlanabilecek.
 
 
Rogue-Lite Bir Çaba: Oyuncular savaşırken yenilirlerse iblis ordularını alt edip onları yok edebilmek için Tertip atlayabilecek, silah ve teçhizatlarını geliştirebilecek ve yeni Yetenek kombinasyonlarını bulup yine canlanarak savaşmaya devam edebilecek.
DOOM Animasyon Cihanı: DOOM Eternal’ın koleksiyon oyuncaklarından esinlenerek hazırlanmış alternatif bir DOOM cihanı olan yeni “DOOM Animasyon Evreni”ni deneyimleyin. Oyuncuları burada Cehennem’e ve iblis ordularına karşı verilecek hoş lakin vahşet dolu, sonsuz bir çaba bekliyor.
Slayers Club Üyelerine Özel: Slayers Club üyeleri, Mighty DOOM çıktığında oyunda kullanabilecekleri Özel ve kulübün temasını taşıyan bir Küçük Slayer görünümü kazanacak. Oyuncuların eşyayı alabilmek için oyuna giriş yapmaları ve Biricik seferliğine Bethesda.net/Slayers Club hesaplarını bağlanmaları gerekiyor.
 
Mighty DOOM hakkında daha Çok bilgi almak için buradaki makaleye göz atabilirsiniz. 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir