Tekken 8 için Kazuya Mishima oynanış fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 21, 2023 Yorum Yok

 
Bandai Namco tarafından biz oyun severlere sunulacak olan dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için yeni fragman yayınlandı. Yeni fragman, Kazuya Mishima’yı tanıtımının yanı Dizi oynanış manzaralarını de bizlere aktarıyor.
 
Tekken 8 için Devre devir yeni fragmanlar yayınlanıyor. Kaçırdıysanız bu ayın başlarında yayınlanan Nina Williams fragmanı ile yeni oyun mekaniğini sergileyen görüntülere aşağıdan erişebilirsiniz.
 
Köklü dövüş serisi Tekken’in yeni oyunu geliyor
 
 
 
Oyuncuların merakla beklediği Tekken 8 yeni grafik geliştirmeleriyle ve yeni oyun mekanikleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni nesil konsolların ve teknolojinin gücünden yararlanacak olan devam oyunu hakkında geçtiğimiz süreçte Bandai Namco Studios baş imalcisi Katsuhiro Harada bir basın açıklamasında şunları söylemişti:
 
“Yeni jenerasyon Tekken’i sizlere sunuyor olmaktan Dolayı Fazla heyecanlıyız. Bandai Namco Studios’taki grup, Tekken 8’e çığır açan yeni özellikler getirmek için Fazla çalışıyor ve yeni nesil konsolların gücünden yararlanarak savaşlardaki Sıkıntı hissiyatını ileri düzeye taşıyor. Önümüzdeki aylarda size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz.”
 
Tekken 8, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştiriliyor. Şimdi bir çıkış tarihi açıklanmadı. 
 
Tekken 8 -Kazuya Mishima fragmanı
 
 
 
Önceden yayınlanan yeni oyun mekaniği videosu
 
 
 
Daha Evvel yayınlanan Nina Williams fragmanı
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir