Tango Gameworks Hayranlarını Yepyeni Oyunuyla Şaşırtıyor: Hi-Fi RUSH Şimdi Çıktı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 26, 2023 Yorum Yok

 
Xbox ve Bethesda’nın Developer_Direct programında Tango Gameworks, hayranlarını Hi-Fi RUSH adındakiyeni oyunlarının duyurusu ve çıkışıyla şaşırttı. Oyun, Ghostwire: Tokyo ve The Evil Within’in imalcisi ödüllü stüdyodan daha Evvel gibisi görülmemiş birtek oyunculu ritimli aksiyon oyunu. Hi-Fi RUSH Xbox Series X|S ve PC için şu anda Game Pass’te. Ayrıyeten Microsoft Store, Steam ve Epic Games Store’da da mevcut.
 
Hi-Fi RUSH çıkış fragmanı
 
 
 
Hi-Fi RUSH etrafta sallanan ağaçlardan dövüşlerdeki her bir vuruşa kadar her şeyin müziğin ritmiyle birlikte devinim ettiği renkli bir dünyada geçen bir ritimli aksiyon oyunudur. Dövüş sekansları müziğin ritmiyle eksiksiz bir halde Ahenk sağlıyor, böylelikle oynanış yalnızca eğlenceli olmakla kalmıyor, birebir vakitte nihayet derece tatmin edici oluyor. Oyuncunun hareketlerine Alelade ritim oyunlarındaki üzere müzik taraf vermiyor. Tersine, oyuncular eksiksiz bir aksiyon oyununun özgürlüğüne sahipler. Lakin hareketleri ritme uydurmak oyuncunun akınlarını müzikle birlikte güçlendiriyor.
Oyuncular, rock yıldızıolma hayaliyle yaşayan Özgür ruhlu haylaz Chai olarak oynuyor. Vücuduna bir robot kol entegre edilen teknolojik prosedür esnasında müzikçaları Sıkıntı kaynağına takılınca şaşırtan bir “bonus” ayrım ediyor. Bir de bu yetmezmiş üzere deneyin ardındaki şirket onu devir dışı bırakmak üzere “kusurlu” diye damgalıyor. Peşinden üst seviye şirket yöneticilerinden oluşan bir grup ve bir robot ordusu gelirken Chai her telden müttefikten oluşan bir grubun ve ritmik dövüşün yardımıyla kendisini savunup şirketin gaddar işverenlerini alt ederek kaçmak zorunda.
Nine Inch Nails ve The Black Keys üzere Ünlü rock kümelerinden lisanslı müzikler içeren Hi-Fi RUSH sizleri mutlaka ritme kaptırıp coşturacak. Oyun, Xbox Series X|S ve PC için Game Pass’te. Ayrıyeten Microsoft Store, Steam ve Epic Games Store’da da mevcut.
 
Ayrıntılar için lütfen Bethesda.net adresini ziyaret edin: https://bethesda.net/en/article/1NiBHswbYY2uJSdAUK6Gtg/hi-fi-rush-revealed
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir