Epic Games Bu Hafta 2 Oyunu Ücretsiz Veriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 26, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime açıldı. Bu hafta oyuncular hikaye odaklı birinci Şahıs macera oyunu Adios’u ve hayatta kalma rouguelite oyunu Hell is Others’ı kalıcı bir halde Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Oyunu 2 Şubat Perşembe TSİ 19:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Öte yandan bir sonraki hafta oyunculara fiyatsız olarak verilecek oyunlar da muhakkak oldu. Bu oyunlar arasında City of Gangsters ve Dishonored: Death of the Outsider yer alıyor. 
 
Adios
 
 
 
Adios, Çeşitli seçimleri bizlere sunan sinematik bir birinci Şahıs oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bir domuz yetiştiricisi olarak atıldığımız bu macerada aslında bir ceset temizleyicisi olarak bulunuyoruz. Lakin bir yerden sonra bu işe artık bulaşmak istemediğiniz belirtiyoruz ve işler de burada patlak veriyor.
 
Verdiğimiz kararın sonuna kadar ardında kalmaya çalıştığımız oyunda hem hikaye hem de grafikler İlgi çekiyor.
 
– Epic Games sayfası 
 
Hell is Others 
 
 
 
PvP ve PvE ögelerini bünyesinde barındıran bu üretimde bildiğimiz kanın Nakit olduğu bir kentteyiz. Burada hayata tutunmak için etrafı keşfedecek, avlayacak ve bulduklarımızı yağmalayacağız. Bu oyunda Adam Smithson olarak rol alacağız.
 
– Epic Games sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir