Super Mario Bros. animasyon filmi rekor üstüne rekor kırıyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 08, 2023 Yorum Yok

 
Super Mario Bros. animasyon sineması yakın vakitte vizyona girdi ve bu hafta sonu yalnızca şimal Amerika’da 500 milyon dolarlık gişe bir rekoru kırdı. Daha evvelki haftalarda farklı bölgelerde gişe rekorları kıran üretim hala Fazla izlenmeye ve yarar sağlamaya devam ediyor.
 
Super Mario animasyon sineması Fazla tutuldu
 
 
 
Super Mario Bros. animasyon sineması Mart ayındaki birinci vizyona girişinden bu yana global çapta 1 milyar doları aşan bir çıkar sağladı. Bu Yıl içerisinde çıkış yapan sinema birçok rekorla birlikte listeleri alt üst etti. Bugüne kadar 1 milyar dolarlık dönüm noktasına ulaşan 10. animasyon sineması oldu.
 
Nintendo Amel birliği tarafından uyarlanan animasyon sinemasını tıpkı kategorideki öbür sinemalarla karşılaştıracak olursak: Spider-Man: No Way Home 814,1 milyon dolar, Top Gun: Maverick 718,7 milyon dolar ve Avatar: The Way of Water 683,9 milyon dolar çıkar sağladı.
 
Öte yandan Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto, The Harika Mario Bros. animasyon sinemasının kendi beklentilerini bile aştığını açıkladı.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir