Strateji Oyunu Terra Nil için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 14, 2023 Yorum Yok

 
Devolver Digital, strateji oyunu Terra Nil için yeni bir oynanış görüntüsü yayınladığını duyurdu.
 
Oynanış görüntüsünün başlangıcında, Kıymetli hiçbir şeyin olmadığı çorak ve cansız bir arazi görebiliriz. Lakin görüntü ilerledikçe yavaş yavaş canlı bir ortama dönüştüğünü göreceksiniz.
 
Terra Nil, ölmekte olan bir tabiatı capcanlı bir ekosisteme çevirebileceğin bir oyundur. Verimsiz toprakları verimli hale getir, kirlenmiş okyanusları temizle, geniş ormanlar oluştur ve hayvanların konutu olacak Dava bir habitat oluştur. İşin bitince binalarını Geri dönüştür, gerinde hiçbir iz bırakma. Çorak toprakları ıslah et.
 
Gelişmiş ekolojik teknolojilerle toprağı arındır; sulak yerler, kıyılar, yağmur ormanları, kır çiçekleri ve daha fazlasını oluştur. Sonrasında ise inşa edilen her şeyi Geri dönüştür, çevreyi yeni meskenleri olacak hayvan sakinlerine tertemiz bırak. 
 
Oyun, bu baharda Netflix Games’te ve PC için Steam aracılığıyla yayınlanacak. Netflix aboneliği olan bireyler, yayınlandıktan sonra oyunun keyfini çıkarabilir.
 
Oynanış Videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir