CS:GO Yıllara Meydan Okuyor: Steam’de Yeni Bir Eş Zamanlı Rekoru Kırdı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 14, 2023 Yorum Yok

 
Valve tarafından geliştirilen ve yayınlanan rekabetçi nişancı oyunu Counter-Strike: Küresel Offensive yıllar sonra Yeniden bir rekora imza attı. Oyun, 11 Şubat’ta 1.320.219 oyuncuya ulaşarak yeni bir eş vakitli oyuncu rekorunu kırdı. CS:GO, en nihayet eş vakitli oyuncu rekorunu 2020 yılında 1.308.963 oyuncuyla birlikte kırmıştı.
 
CS:GO 2012 yılında oyunculara sunuldu
 
 
 
21 Ağustos 2012’de Valve tarafından piyasaya sürülen CS:GO, Counter Strike: Source’un temelleri üzerine inşa edildi. O vakitten bu yana oyun muazzam bir popülerlik kazandı ve hala Fazla oynanmaya devam ediyor. Popülerliği 2016 yılında e-spor arenasına geçişiyle birlikte daha da artış gösterdi.
 
On yıldan daha eski olan CS:GO’nun geniş bir hayran ve oyuncu kitlesi bulunuyor. Kadro tabanlı rekabetçi bir nişancı tecrübesini bizlere sunan oyunun Devre periyot e-spor turnuvaları yapılıyor. Öte yandan CS:GO birçok yeni üretime ilham kaynağı oluyor ve bu sayede rekabetçi nişancı tecrübesi Öbür projeler ile karşımıza çıkıyor.
 
Counter-Strike: Küresel Offensive oynaması fiyatsız bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Hayranlar tarafından sevilen bu üretimde oyuncular çoklukla hilecilerden şikayet ediyor.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir