Stranger Things VR Sanal Gerçeklik Başlıkları için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 07, 2022 Yorum Yok

 
ABD üretimi ilim kurgu kaygı tipindeki sıra olan Stranger Things’ten ilham Meydan yeni bir oyun geliyor. VR başlıklara istikbal olan bu imal yayıncı Netflix ve geliştirici Tender Claws tarafından oyun severlere sunulacak. Stranger Things VR olarak isimlendirilen bu yeni oyun 2023 kışında sanal gerçeklik platformları için piyasaya sürülecek.
 
Netflix iştirakinde yeni bir VR oyunu 
 
 
 
Sanal gerçeklik başlıklarında yer alacak bu yeni Stranger Things macerasında Vecna karakteri olarak oynayacağız. Oyunda Aka bir maceraya atılacak ve gerçeklerin peşinde koşacağız. Birebir vakitte Eleven ve Hawkins’ten intikam alma arayışına gireceğiz, zihinleri istila edin ve kabuslar yaratacağız. 
 
Stranger Things VR, Tender Claws tarafından geliştiriliyor ve 2023 kışında sanal gerçeklik platformlarına gelecek. Oyun ruhsal kaygı – aksiyon tecrübesini bizlere sunacak. 
 
Stranger Things VR İlan fragmanı
 
Stranger Things VR için yayınlanan İlan fragmanında Aka bir saat karşımıza çıkıyor. Saate yaklaştıkça gerçeklik kırılıyor ve hayallerin gerçekleştiği bir dünyaya adım atıyoruz. Daha Evvel gördüğümüz şeylere hiçbir formda benzemeyen bu dünya, bizlere garip yaratıkları sunuyor.  
 
İşte İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir