Final Fantasy 16’nın Ana Hikayesi 35-40 Saat Sürecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 07, 2022 Yorum Yok

 
Square Enix tarafından oyunculara sunulacak olan Final Fantasy serisinin yeni oyunu Final Fantasy 16 hakkında yeni bilgiler yayınlanmaya devam ediyor. İster yalnızca anne kıssadan ilerleyin isterseniz de Yan misyonlara yönelin, her ne yaparsanız yapın serinin evvelki oyunlarından daha farklı bir tecrübe sunacağını belirten Yönetmen Hiroshi Takai, oyunun anne öyküsünün 35-40 saat süreceğini de söyledi.
 
Final Fantasy 16 farklı bir tecrübe sunmayı hedefliyor 
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde daha Çok İzah yapan Takai, Famitsu ile yaptığı röportajda Final Fantasy 16’nın yüzde 95 oranında tamamlandığını belirtti. Takai ek olarak “Şu anda oyunu her gün oynuyoruz, bütün meseleleri düzeltmeye çalışıyoruz. Kimi performans ve sürece problemlerini da ele alıyoruz. Meselesiz bir tecrübe sunmak istiyoruz” tabirlerini kullandı.
 
Final Fantasy serisinin yeni anne oyunu olacak Final Fantasy XVI, Biricik oyunculu aksiyon rol yapma oyunu olarak gelecek. Oyunun hikaye modu yalnızca dövüş zorluğunu azaltmayacak tıpkı vakitte oyunculara çabayı kolaylaştırmak ismine Türlü erişilebilirlik özellikleri ve donanabilecek bir sıra eşya sunacak. İki modun da hikaye içeriği birebir olacak. ek olarak hikaye modu kolay değil standart bir zorluğa sahip olacak. 
 
Final Fantasy XVI ne Vakit ve hangi platformlara çıkış yapacak? 
 
Final Fantasy XVI, 2023 yazında PlayStation 5 için çıkış yapacak. Yıl bitmeden tam çıkış tarihinin açıklanması bekleniyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir