Steelrising için Yeni DLC Yayınlandı: Cagliostro’s Secrets

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 11, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Spiders tarafından Eylül ayında oyunculara sunulan hikaye tabanlı aksiyon rol yapma oyunu Steelrising için yeni bir DLC yayınlandı. Cagliostro’s Secrets olarak isimlendirilen bu ek paket Steam’de 25 TL’den oyunculara sunuluyor. Bu ek paketin içeriğine erişmek için de anne kıssanın aşikâr bir noktasına kadar ulaşmak gerekiyor.
 
Cagliostro’s Secrets oyunculara yeni içerikler sunuyor
 
 
 
Şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için var olan Steelrising için yayınlanan yeni DLC, oyunculara yeni vazifeler ve içerikler sunuyor. Ana öyküde makul bir noktaya gelmeden Cagliostro’s Secrets genişletmesine erişilemiyor. Yeni içeriğe erişmek için oyuncular Bastille kısmını tamamlaması gerekiyor.
 
Cagliostro’s Secrets genişlemesinde Kralın casusu olarak yeni bir maceranın içine giriş yapıyoruz. Bu paket ile birlikte bizlere yeni bölge, Hôpital Saint Louis aktarılıyor. Bu bölgeden kimsenin sağ dönülmediği söyleniyor ve biz de bir birincisi başarmak için gayrete giriyoruz.
 
Ek paket yeni bölgenin ve vazifelerin yanı sıra yeni düşmanları, yeni silahları ve kostümleri bizlere aktarıyor.
 
– Steam sayfası
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir