Jagex, Snowcastle Games ile Aralarında Üç Oyun için Ortaklık Kurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 11, 2022 Yorum Yok

 
İngiltere’deki Cambridge ilim Parkı’nda bulunan İngiliz görüntü oyunu geliştiricisi ve yayıncısı Jagex, Snowcastle Games ile bir paydaşlık muahedesi imzaladı. Buna nazaran Jagex, 18 Ağustos’ta Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlanan Ikonei Island: Lahza Earthlock Adventure’ın tam sürümünü, Temmuz 2020’de duyurulan Earthlock 2’yi ve duyurulmayan bir sonraki oyunu yayınlayacak.
 
Ortaklık üç oyun üzerine yapıldı
 
 
 
Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Jagex, takımını ve hizmetini genişletmeye çalışıyor. Bu kapsamda yeni iştirakler yapıyor. Üçüncü taraf oyun ve iştiraklerden Mesul reis yardımcısı Jeff Pabst bir basın açıklamasında şunları söylüyor: “Snowcastle, birinci Earthlock oyununu piyasaya sürdüğünde sahiden dikkatimizi çekti ve artık onlarla bir iştirak kurmaktan Sevinç duyuyoruz. Jagex Partners takımı olarak oyuncularla Bir arada büyüyen topluluk odaklı oyunlara yöneliyoruz.
 
Snowcastle takımının de Earthlock ile topluma yaklaşımı, Jagex ile elde etmek istediğimiz Gaye ile direkt örtüşüyor. diğer bir oyun ise Ikonei, oyuncu topluluğu tarafından paylaşılan geniş bir çevrimiçi maceraya dönüşüyor. Bu da yaklaşımımızı daha da ileriye taşıyor.” 
 
Jagex Partners ve Snowcastle Games’in yaklaşan oyunları hakkında daha Çok detay önümüzdeki aylarda açıklanacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir