Steam’de Dying Light Fırsatı: Yüzde 80 indirim!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 19, 2023 Yorum Yok

 
Techland tarafından geliştirilen ve yayınlanan zombi temalı hayatta kalma aksiyon macera oyunu Dying Light, Steam’de şu anda yüzde 80 indirimde. Oyunu bu indirim kapsamında bütün ek paketleriyle beraber 99,00 TL yerine 19,80 TL’den satın alabilirsiniz. Şayet kütüphanenizde bulunmuyorsa kesinlikle oyunu ekleyin.
 
Zombi temalı aksiyon deneyimi
 
 
 
Co-op yahut Biricik oyunculu bir biçimde oynayabildiğimiz Aleni dünya hayatta kalma aksiyon macera oyunu Dying Light, oyuncular tarafından beğenilen bir üretim olarak karşımıza çıkıyor. Oyun şu anda Steam’de 28 Şubat’a kadar yüzde 80 indirimli bir biçimde satışta bulunuyor. Oyuna sahip değilseniz almanızı öneririm.
 
Dying Light Definitive Edition isimli paket içerisinde oyunun bütün ek paketleri yer alıyor. Season Pass’inden Bozak Horde üzere ek içeriklere kadar bütün içerikler bulunuyor. 19.80 TL’den alabileceğiniz Dying Light Definitive Edition içerisinde şunlar var:
 
– anne oyun
– The Following: ek paket
– Bozak Horde: ek paket
– Cuisine & Cargo: Karantina bölgesi paketi
– Ultimate Survivor Bundle: özel silahlar ve kostümler
– Hellraid: Yeni oyun modu 
– Season Pass
– bütün araç, silah ve ekipman kaplama paketleri
 
İndirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir