Steam Haftalık En Çok Satanlar Listesine Hogwarts Legacy Ön Siparişleri Giriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Avalanche Software tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Games tarafından 10 Şubat tarihinde yayınlanacak olan Aleni dünya aksiyon macera rol yapma oyunu Hogwarts Legacy’nin ön siparişleri, 8 Ocak 2023’te sona eren 1. Hafta Steam Haftalık En çok Satanlar listesine giriş yapıyor. Steam Deck ise bu birinci sırayı müdafaaya devam ediyor.
 
Elden Ring ve Call of Duty: Çağdaş Warfare II yükselişte
 
 
 
Steam en Fazla satanlar listesinde yer Meydan öbür oyunlara bakacak olursak Elden Ring ve Call of Duty: Çağdaş Warfare II bu hafta en Fazla satan iki oyun oldu. Elden Ring bu hafta listede ikinci, Call of Duty: Çağdaş Warfare II ise üçüncü sırada yer alıyor. Öte yandan Hogwarts Legacy ön siparişleri piyasaya sürülmeden Evvel bu hafta birinci 10’a dördüncü sırada giriş yapıyor.
 
Steam haftalık en Fazla satanlar listesi gelire nazaran sıralanıyor. Bu listede ön sipariş sürümleri ve donanımlar yer alabiliyor. Bir oyun birdenbire Çok listede yer alıyorsa, bunun nedeni birdenbire Fazla sürümünün olmasından kaynaklanıyor. 
 
Steam’de haftanın en Fazla satanları: 
 
1- Steam Deck
2- Elden Ring
3- Call of Duty: Çağdaş Warfare II
4- Hogwarts Legacy – Ön sipariş
5- Cyberpunk 2077
6- Red Dead Redemption 2
7- Ready or Not
8- FIFA 23
9- God of War
10- Project Zomboid

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir