Disgaea 7 için Fuji Karakter Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Nippon Ichi Software tarafından oyunculara sunulacak olan strateji rol yapma serisinin en nihayet oyunu Disgaea 7 için yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda Fuji karakterinin tanıtımı bizlere sunuldu. Fuji karakterinin seslendirmesi Kaito Ishikawa tarafından yapılıyor. 
 
Strateji rol yapma serisinin yeni oyunu
 
 
 
Disgaea 7’de öykü, Japon kültüründen ilham Meydan “Hinomoto Netherworld Cluster” isimli bir dünyada geçiyor. Kahramanlarımız, kaybettikleri Bushido’yu Geri kazanmak için dünya çapında bir çabaya atılıyor. Takehito Harada tarafından tasarlanan birçok Ira bu oyunda ortaya çıkıyor ve oyun sistemleri elden geçiriliyor. 
 
Disgaea serisi nasıl doğdu? 
 
Disgaea, iblislerin, meleklerin, kahramanların ve Üzücü lordların bir ortada bulunduğı Netherworld dünyasında geçiyor. Oyun strateji ve rol yapma ögelerini birbirine harmanlıyor. 2003’te birinci oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana birçok şeyi yapmanıza müsaade veren oyun sistemi sayesinde oyuncular tekrar tekrar bu oyunu oynama fırsatı elde ediyor. Oyuncular tarafından sevilen bu birinci oyun sayesinde bu seri Nippon Ichi Software’in Temel franchise’ı olarak karşımıza çıkıyor.   
 
Disgaea 7, Japonya’da 26 Ocak 2023’te PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için çıkış yapacak. batı sürümü şimdi duyurulmadı. 
 
Fuji Ira tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir