oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Starfield temalı Xbox kontrolcüsü sızdırılmış olabilir

Starfield temalı Xbox kontrolcüsü sızdırılmış olabilir

admin admin -
37 0

 
Bethesda tarafından oyunculara sunulacak Aleni dünya Uzay temalı aksiyon rol yapma oyunu Starfield temalı Xbox denetimci ayrıntıları sızdırıldı. Oyunu bekleyen ve beklentisi olan oyuncular için bu haber sevindirici gelebilir. Sızıntı imajları Çin temelli bir web sitesinde ortaya çıktı ve daha sonra Resetera ve Reddit üzere sitelerde paylaşıldı. Fakat bu manzaranın gerçek olup olmadığı bilinmiyor
 
Kontrolcü gerçek mi değil mi bilemiyoruz
 
 
 
Çinli web sitesi aracılığıyla sızdırılan Starfield temalı Xbox denetimcisinin gerçek olup olmadığı şu anda araştırılıyor. Rastgele bir resmiyet kazanmadığı için bu denetimcinin fan imali mı yoksa gerçek bir tasarım mı olduğunu bilemiyoruz. Fakat kontrolcüye baktığımız Vakit İlgi alımlı ayrıntılara ve imgeye sahip olduğu aşikar.
 
Öte yandan geldiğimiz noktada 2023’ün birinci yarısı içerisinde çıkış yapması planlanan Starfield’ın 6 Eylül tarihine ertelendiğini biliyoruz. Oyun direktörü Todd Howard, oyunun eşsiz bir tecrübe sunacağını belirtiyor. Bakalım bizlere nasıl bir tecrübe sunacak, daima Birlikte göreceğiz. 
 
İşte denetimci görseli
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir