Starfield için yeni bir etkinliğin yakında yapılacağı bildirildi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 26, 2023 Yorum Yok

 
Bethesda tarafından oyunculara sunulacak olan Uzay temalı Aleni dünya rol yapma oyunu Starfield için yeni bir aktifliğin yakında yapılacağı bildiriliyor. Beklenen oyunlar ortasında yer alan Starfield için oyuncular merakla yeni bilgiler ve ayrıntılar bekliyor.
 
Starfield için yeni bir Faaliyet duyurusu yakında
 
 
 
VGC News’den (haber kaynağı) Andy Robinson’a nazaran Starfield için yeni bir Faaliyet yapılacak. Bu aktifliğin İlan ise yakında paylaşılacak. Bu bilgiler göz önünde alındığında bu hafta oyun hakkında yeni bir duyurunun yapılması muhtemel.
 
Öte yandan geçtiğimiz süreçte Bethesda Game Studios, oyun hakkında Çeşitli ayrıntılar paylaşmıştı. Oyun içerisindeki cihanlar hakkında birçok bilgi verildi ve oyun içi atmosfer ve daha fazlası bizlere sunuldu. Bu oynanış manzaralarının akabinde Starfield odaklı yeni bir aktifliğin yapılacağı bildirildi. O vakitten beri bizlere rastgele bir ayrıntı verilmedi ve genel olarak oyun ile alakalı yeni bir İzah yapılmadı. 
 
Bethesda’nın yeni oyunu Starfield için Kesin bir çıkış tarihi ne yazık ki yok. Starfield, 2023’ün birinci yarısında Xbox Series X|S ve PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetinde de bulunacak.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir