Star Wars Jedi: Survivor inceleme puanları

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 28, 2023 Yorum Yok

 
Geliştiriciliğini Respawn’ın üstlendiği aksiyon macera oyunu STAR WARS Jedi: Survivor çıkışını gerçekleştirdi ve bu doğrultuda inceleme puanları belirli oldu. Oyunun PC Metacritic ortalamasına baktığımız Vakit 81 puan olduğunu görebiliyoruz. Fakat kullanıcılar Üzücü bir optimizasyona sahip olduğunu belirtiyor.
 
STAR WARS Jedi: Survivor medya incelemeleri Olumlu yönde
 
 
 
Devam oyunu STAR WARS Jedi: Survivor medya tarafından Olumlu incelemeler Meydan bir üretim olarak karşımıza çıkıyor. Lakin oyun tarafına baktığımız Vakit Özellikle PC sürümünde Üzücü bir optimizasyona sahip olduğu belirtiliyor. Steam incelemelerine baktığımız Vakit oyunu birçok kişinin oynayamadığını ve Üzücü bir tecrübe yaşadığını anlayabiliyoruz.
 
İlerleyen günlerde bu optimizasyon sıkıntılarının altından kalkılacağını söyleyebiliriz. Lakin bu sürece kadar oyuncular bir süre beklemek durumda kalabilir. Oyun şu anda PS5, Xbox Series X/S ve PC için mevcut. Steam fiyatı ise 1.199,99 TL.
 
Oyunun inceleme puanları ise şu halde:
 
Metacritic (PC – ortalama skor: 81) 
 
İncelemelerin ayrıntılarına ve neden bu puanlarına verildiğine buradan göz atabilirsiniz. 
 
IGN France – 100
Stevivor – 95
RPG Site – 90
Oyungezer – 90
Jeuxvideo.com – 85
Gamersky – 83
PC Gamer – 80
Games.cz – 80
PCGamesN – 80
Shacknews-  80
GRYOnline.pl-  75
Game Rant – 70
GamersRD – 50 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir