Star Wars Jedi: Survivor Hızlı Seyahat Sistemine Sahip Olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 11, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment tarafından oyunculara sunulacak olan Star Wars Jedi: Survivor’ın çıkışına az bir müddet kala yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. GamesRadar tarafından bildirildiği üzere merakla beklenen devam oyunu ardındaki geliştirme takımı Respawn Entertainment, yakın vakitte Play Magazine ile yaptığı bir röportajda, oyunun süratli seyahati sistemine sahip olacağını açıkladı.
 
Respawn Entertainment oyun hakkında Çeşitli bilgiler verdi
 
 
Geliştirici takım oyunun süratli seyahat sistemini içeeceğini belirtmesinin akabinde yeni ayrıntılar da verdi. Bu ayrıntılar ortasında ise şunlar yer alıyor: “Oyun içerisinde süratli seyahat sistemine ek olarak binilebilir yaratıklar yer alacak. Bunlar sayesinde süratli seyahat kadar olmasa da olağandan daha süratli formda ilerleyeceğiz.”
Oyun direktörü Stig Asmussen üstte verilen ayrıntılara ek olarak şunları iç etti” Bir gezegendeki farklı noktalar ortasında süratli seyahat edebileceksiniz. Lakin farklı gezegenler ortasında bu sistem var olmayacak. Oyuncular A noktasından B noktasına süratle bu sistem sayesinde süratlice gidebilecek. Bunun yanı Dizi binilebilir yaratıklar da oyunculara sunulacak.”
Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde olan Survivor, 28 Nisan 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir