Resident Evil 7’nin Alfa Sürüm Ekran Görüntüleri Sızdırıldı: Yeni Detaylar

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 11, 2023 Yorum Yok

 
Oyun kesimi içerisinde yer Meydan Twitter kullanıcısı ‘Dusk Golem’, Resident Evil 7’nin birinci sürümleri için kimi detayları ve ekran imgeleri paylaştı. Dusk Golem’e nazaran Resident Evil 7 birinci etapta aslında üçüncü Şahıs kamera nazar açısına sahip olacaktı. Bunun yanı Dizi Leon S. Kennedy ve Sherry karakterlerini içerecekti.
 
Alfa sürümünden birçok ayrıntı ortaya çıktı
 
 
 
Hemen Çabucak her oyuncunun bildiği üzere esaslı Resident Evil serisi ile dehşet temalı birçok maceraya çıktık ve bu misyonları tamamladık. Resident Evil 7 ise bizlere endişenin kapısını farklı bir formda araladı ve bizi kendi dünyasına bıraktı. 7. oyunun sızdırılan bu ayrıntılarıyla birlikte aslında farklı bir yapıda olması planlanmış fakat bu durum daha sonraki süreçte değiştirilmiş.
 
Sızdırılan bilgilere göre Resident Evil 7, evvelki Resident Evil oyunlarına benzeri bir oynanışa sahip olacaktı. Oyun, genel olarak Venedik’ten ilham Meydan bir kentte geçecekti. Bunun yanı Dizi oyun içerisinde Türlü seçim anları olacaktı ve gideceğimiz tarafa bir nevi biz karar verecektik.
 
İlk etapta Fazla farklı bir konsept olarak düşünülen Resident Evil 7, sonraki süreçte büsbütün değişikliğe uğramış görünüyor.
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 

https://twitter.com/AestheticGamer1/status/1623141920309678081

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir