Stalker 2’nin ilk geliştirme aşaması görüntüleri sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 16, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz günlerde bir Rus hacker kümesi 30 GB’lık datayı ellerinde tuttuğunu ve Stalker 2 geliştirici ekibi GSC Game World’ü tehdit ettiğinden bahsetmiştik. Artık ise yavaş yavaş internete birtakım ayrıntılar sızmaya başladı. Hacker kümesi verilen taahhütlerin yerine getirilmediği taktirde bu bilgileri internete dağıtmakla tehdit etmişti.
 
Stalker 2’nin WIP imgeleri sızdırıldı
 
 
 
Uzun bir müddettir beklenen Aleni dünya nişancı hayatta kalma oyunu Stalker 2 talihsizlik yaşamaya devam ediyor. Ukrayna merkezli takım, Rus savaşıyla birlikte Öbür ülkelere – bölgelere taşınmış, oyunun gidişatı sekteye uğramıştı. Artık ise bu süreci etkileyecek bir durum ile karşı karşıya.
 
Geldiğimiz noktada oyunun WIP (work in progress – devam eden çalışma) manzaraları sızdırıldı. Oyunun bu manzaraları geliştirmenin birinci kademelerini temsil ediyor hasebiyle Fazla yeterli imajlar ve ayrıntılar beklemeyin. 
 
Doğrusal olmayan bir kıssayı bizlere sunacak olan ve seçimlerinizin hem kısa vadeli sonuçları hem de geniş sonuçları olacağı Stalker 2 nin oynanış manzaralarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 
 
– Stalker 2 oynanış görüntüleri
 
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştiriliyor ve başlangıçta 2022 yılı içerisinde çıkış yapması planlanıyordu. 2022’de çıkması beklenen oyunun şu anda 2023 yılı içerisinde planlanıyor fakat oyunun 2024 yılına sarkma ihtimali de epeyce yüksek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir