Redfall için hikaye fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 16, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin tarafından oyunculara sunulacak olan Aleni dünya co-op tabanlı birinci Şahıs nişancı oyunu Redfall için resmi hikaye fragmanı yayınlandı. Fragman içerisinde oyunun atmosferi, kimi bölgeleri, Türlü Hasım cinsleri ve daha fazlası yer alıyor.
 
Redfall yakında geliyor
 
 
 
Redfall, Prey ve Dishonored’ın gerisindeki ödüllü takım Arkane Austin tarafından biz oyunculara sunulacak olan co-op tabanlı Aleni dünya nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak. İmzalı oynanış dinamiklerinin yer alacağı bu oyun içerisinde grubumuzu toplayacak, Türlü bölgelere atılacak ve karşımıza çıkan düşmanları alt edeceğiz. 
 
Redfall’ın Aleni dünyasında biz oyuncular ilerleyebilecek, Çeşitli kasabalara geçiş yapabilecek, perili ormanlara dalış yapabilecek ve doğaüstü güçlerle baş etmeye çalışacağız. Tek oyunculu ve çevrimiçi eşli oyunu destekleyen imal şu anda ön siparişte.
 
Oyun Steam üzerinde şu anda 699,00 TL’den satışta. Bite Black sürümü ise 999,00 TL. 
 
Redfall, 2 Mayıs’ta Xbox Series ve  Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Redfall resmi hikaye fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir